تازه ترین مطالب
proDesign
سایبان برقی و کاربرد آن برای حیاط و پنجره های ویلا
سایبان ها نوعی از پوشش و یا محافظ هستند که در مکان هایی خاص قرار می گیرند تا مانع از ورود و نفوذ نور خورشید به یک قسمت از خانه  و یا حیاط شوند.
proDesign
انگلیش هوم یا دکوراسیون انگلیسی با سبکی شاد و فانتزی
همان طور که از نام این سبک پیداست این دکوراسیون مربوط به کشور انگلستان می باشد و دلیل به کار بردن رنگ های شاد و گرم و جذاب این است که ..
proDesign
عوامل تاثیرگذار در طراحی داخلی ویلاهای کلاسیک و مدرن
طراحی داخلی ویلا در واقع اصول زیبا سازی نمای داخلی می باشد که می توان توسط آن یک محیط زیبا را آماده نمود تا در کنار نمای بیرونی..
proDesign
آشنایی با طراحی نما چوبی و یا ترمووود در ویلا
ویلاهای نما چوبی یکی از مدرن ترین و جدید ترین نماها برای ساخت ویلا می باشد. در نما چوبی متریال کاملا طبیعی به کار می رود که شامل چوب طبیعی ست و به همین دلیل بسیار لاکچری و قیمتی محسوب می شود.
proDesign
5 نکته مهم در معامله
امروزه نیاز روزافزون مسکن به یکی از دغدغه‌های اصلی اقشار مردم تبدیل شده است، چرا که انتخاب و خرید مسکن از یک طرف،...
proDesign
چرا دریاچه الیمالات به نگین مازندران معروف است؟
معجزه‌هایی مثل دریاچه الیمالات در جنگل‌های شمال به ما می‌گویند که برای کشف اینجور جاها باید سالی چندبار راهی این مسیر شویم.
proDesign
آبگرم لاویج؛ داروی مسکنی در قلب جنگل
چشمه‌های آبگرم مناسب آنهایی‌ست که به امید تسکین دردهای مفصلی و روماتیسمی یا مشکلات پوستی هستند و یکی از این چشمه‌ها که با تهران فاصله چندانی ندارد، آبگرم لاویج است.
proDesign
ویلای ساحلی یا ویلای جنگلی ؟ کدام را انتخاب کنیم؟
یکی از نکته های مهم برای خرید ویلا در شمال، توجه به نوع ویلایی است که قصد خرید آن را داریم.ویلاها در شمال یا ویلا های ساحلی ویا ویلای جنگلی هستد.
گفتگو آنلاین
در لواتس آپ